Parameters (1.6.0) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Active
kk: Белсенді

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Other
kk: Басқа

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
kk: Қазіргі құпиясөзін өзгерті үшін жаңа құпиясөзді екі өріске жазыңыз.

en: Provide a password for the new account in both fields.
kk: Жаңа тіркеу жазбасының құпиясөзін екі өзгертпе жолағына да енгізіңіз

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
