Parameters (1.6.0) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -

en: Date and time
mk: Датум и време
