Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Submit
az: Təqdim

en: Remove
az: Çıxart

en: Roles
az: Rollar

en: About
az: Haqqında
