Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
