Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Submit
ca: Envia

en: Remove
ca: Elimina

en: Roles
ca: Rols

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: About
ca: Detalls

en: Tracking scope
ca: Abast del seguiment

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
