Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Submit
cs: Odeslat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Roles
cs: Role

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: About
cs: Popis

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
