Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Submit
de: Absenden

en: Remove
de: Entfernen

en: autocomplete
de: Autovervollständigung

en: Roles
de: Rollen

en: Default Value
de: Standardwert

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: About
de: Über

en: API Settings
de: API-Einstellungen

en: Tracking scope
de: Tracking-Anwendungsbereich

en: Show for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten anzeigen

en: Hide for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten ausblenden

en: Submission Value
de: Formularwert
