Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Submit
el: Υποβολή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: About
el: Περί

en: Tracking scope
el: Εμβέλεια παρακολούθησης

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
