Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Submit
es: Enviar

en: Remove
es: Eliminar

en: autocomplete
es: autocompletar

en: Default Value
es: Valor predeterminado

en: General Settings
es: Configuración General

en: Token
es: Comodín

en: About
es: Acerca de

en: Tracking scope
es: Ámbito de seguimiento

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
