Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Submit
et: Sisesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Roles
et: Rollid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: About
et: Programmist

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
