Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Submit
eu: Bidali

en: Remove
eu: Ezabatu

en: autocomplete
eu: automatikoki osatu

en: Roles
eu: Zereginak

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: About
eu: (r)i buruz
