Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Submit
he: שלח

en: Remove
he: הסרה

en: Roles
he: תפקידים

en: Token
he: אסימון

en: About
he: אודות
