Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Roles
hi: भूमिका

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: About
hi: के बारे में

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
