Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Submit
hr: Pošalji

en: Remove
hr: Ukloni

en: Roles
hr: Uloge

en: About
hr: Opis
