Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Submit
hu: Beküldés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: autocomplete
hu: automatikusan kiegészülő

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Token
hu: Vezérjel

en: About
hu: Leírás

en: Cookie
hu: Süti

en: Tracking scope
hu: Követés hatóköre

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
