Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Submit
jv: Kirim

en: Remove
jv: Buwang

en: Roles
jv: Parāgā

en: About
jv: Ngenani
