Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: About
km: អំពី
