Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Roles
lv: Lomas

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Token
lv: Marķieris

en: About
lv: Par
