Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: About
my: အကြောင်း
