Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Submit
oc: Sometre

en: Remove
oc: Levar

en: Roles
oc: Ròtles

en: Token
oc: Geton (token)

en: About
oc: A prepaus
