Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Submit
ru: Отправить

en: Remove
ru: Удалить

en: Roles
ru: Роли

en: Default Value
ru: Значение по умолчанию

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Token
ru: Токен

en: About
ru: Информация

en: Tracking scope
ru: Область применения отслеживания

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц
