Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Submit
sl: Pošlji

en: Remove
sl: Odstrani

en: Roles
sl: Vloge

en: About
sl: O modulu
