Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Submit
sq: Dërgo

en: Remove
sq: Hiq

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
