Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: About
te: గురించి
