Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Remove
th: เอาออก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
