Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Submit
tr: Gönder

en: Remove
tr: Kaldır

en: Roles
tr: Roller

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Token
tr: Simge

en: About
tr: Hakkında

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
