Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: About
ug: ھەققىدە
