Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Submit
uk: Надіслати

en: Remove
uk: Вилучити

en: autocomplete
uk: автодоповнення

en: Roles
uk: Ролі

en: Default Value
uk: Типове значення

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Token
uk: Замінник

en: About
uk: Про модуль

en: Cookie
uk: Куки

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок

en: Submission Value
uk: Значення надсилання
