Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Remove
vi: Xoá

en: autocomplete
vi: tự động hoàn tất

en: Roles
vi: Vai trò

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: About
vi: Giới thiệu
