Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Views
az: Görünüşlər

en: Debug
az: Debaq

en: Visitors
az: Ziyarətçilər

en: First term
az: Birinci termin
