Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: First term
bo: ཐ་སྙད་དང་པོ
