Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Block Title
es: Título del Bloque

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: Views
es: Vistas

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Debug
es: Depurar

en: Visitors
es: Visitantes

en: First term
es: Primer término

en: Sort By
es: Ordenar por
