Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Block Title
fa: عنوان بلوک

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Views
fa: نماها

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان

en: First term
fa: اولین واژه

en: Sort By
fa: مرتب کردن بر اساس
