Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Block Title
fr: Titre du bloc

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Views
fr: Vues

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Visitors
fr: Visiteurs

en: First term
fr: Premier terme

en: Sort By
fr: Trier par
