Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Views
gl: Vistas

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Debug
gl: Depuración

en: Visitors
gl: Visitantes

en: First term
gl: Primeiro termo
