Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Views
jv: View

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: First term
jv: Tetembungan pertama
