Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Visitors
ku: میوانان

en: First term
ku: بڕگەی یەکەم
