Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Block Title
lt: Bloko pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Views
lt: Vaizdai

en: Debug
lt: Derinimas

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: First term
lt: Pirmas apibūdinimas
