Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Views
lv: Skati

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Visitors
lv: Viesi

en: First term
lv: Pirmais termins

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
