Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Visitors
mn: Зочид
