Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Block Title
nl: Bloktitel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Views
nl: Overzichten

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: First term
nl: Eerste term

en: Sort By
nl: Sorteer op
