Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Views
oc: Vistas

en: Debug
oc: Depuracion

en: Visitors
oc: Visitaires

en: First term
oc: Primièr tèrme

en: Sort By
oc: Triar per
