Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Block Title
pl: Tytuł bloku

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Views
pl: Widoki

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: First term
pl: Pierwszy termin

en: Sort By
pl: Sortowanie
