Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Block Title
ru: Заголовок блока

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Views
ru: Представление

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Debug
ru: Отладка

en: Visitors
ru: Посетители

en: First term
ru: Первый термин

en: Sort By
ru: Сортировать

en: Last term
ru: Последний термин

en: New Visitors
ru: Новые посетители
