Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Block Title
sv: Blocktitel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Views
sv: Vyer

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Debug
sv: Felsök

en: Visitors
sv: Besökare

en: First term
sv: Första termen

en: Sort By
sv: Sortera på
