Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Block Title
ta: தொகுதி தலைப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Visitors
ta: பார்வையாளர்கள்

en: First term
ta: முதல் சொல்
