Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Block Title
id: Judul Blok

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Views
id: View

en: Visitors
id: Para pengunjung

en: First term
id: Istilah pertama
