Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
is: Blokkatitill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Views
is: Gagnasýn
