Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Block Title
ja: ブロックのタイトル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: Views
ja: ビュー

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Debug
ja: デバッグ

en: Visitors
ja: 訪問者

en: First term
ja: 1番目の用語

en: Sort By
ja: 並び替え
