Parse.ly Publishing Analytics (8.x-1.01) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ
